Vestigingsplaats Bedrijfsnaam Adres Branche Site
Aagtekerke Bike Totaal Leo Joosse Dorpsplein 14 Rijwielhandel www.leojoossetweewielers.nl
Achterberg CV-Compleet.nl Ruiterpad 23 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.cv-compleet.nl
Alblasserdam AlblasBoek Groene Zoom 32 Boekhandel www.alblasboek.nl
Alblasserdam HuismanKeukens&Sanitair Voltastraat 1 Keuken/Bad/Sanitair www.huismanalblasserdam.nl
Alblasserdam Klein en Klassiek Reederijstraat 5 Kinderkleding www.kleinenklassiek.nl
Alblasserdam Portlandstore Plantageweg 21 Kinderkleding www.pompom.nl
Alkmaar Comfort chairs Huiswaarderplein 5 C Wonen/slapen www.comfortchairs.nl
Alkmaar Mobi Design Huiswaarderplein 5 A Wonen/slapen www.mobidesign.nl
Alkmaar Pelle Divani Pettemerstraat 6-8 Wonen/slapen www.pelledivani.nl
Alkmaar Rolf Benz Experience Alkmaar Noorderkade 1044 Wonen/slapen www.rolfbenzexperiencealkmaar.nl
Alkmaar Van Til Interieur Noorderkade 1038 Wonen/slapen www.vantil.nl
Alkmaar Villa la Vie Noorderkade 1042 Wonen/slapen www.villalavie.nl
Alkmaar Woonsquare Koedijkerstraat 4 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Almere-Stad Woonsquare Videostraat 21 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Amersfoort Woonsquare Amsterdamseweg 39b Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Apeldoorn Aldi (Koninginnelaan) Koninginnelaan Supermarkt www.aldi.nl
Apeldoorn Haardenexpert B.V. Sleutelbloemstraat 44 Kachels en haarden www.haardenexpert.nl
Barneveld De Linde Hoeden Jan van Schaffelaarstraat 33 - 35 Hoeden/accessoires www.hoedenhuisdelinde.nl
Barneveld De Linde Beenmode Jan van Schaffelaarstraat 33 - 35 Overig www.hoedenhuisdelinde.nl
Barneveld Boekhandel Van Wijngaarden Vliegersvelderlaan 15 Boekhandel
Bergambacht Speksnijder Mode Hoofdstraat 105 Bruidsmode www.speksnijder.nl/bruidsmode
Bergambacht Speksnijder Mode Hoofdstraat 105 Damesmode www.speksnijder.nl/damesmode
Bergambacht Speksnijder Mode Hoofdstraat 105 Herenmode www.speksnijder.nl/herenmode
Bergen op Zoom Woonsquare Wassenaarstraat 45 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Bleskensgraaf Bruidsboutique La Romance Kerkstraat 29 Bruidsmode www.la-romance.nl
Breda Montall keukens Van Coothplein 36 Keuken/bad/sanitair www.montall.nl
Breukelen De Schulperij Zandpad 76 Overig www.deschulperij.nl
Capelle aan den IJssel Auto Verhoeve Hoofdweg 30 Autobedrijf www.verhoevesuzuki.nl
Culemborg Fred van Dijk schoenmode Oude Vismarkt 13 Schoenmode www.fredvandijkschoenmode.nl
Dordrecht Van Driel Schoenen Voorstraat 374 - 376 Schoenmode www.vandrielschoenen.nl
Dordrecht Spar Blekersdijk 13 Supermarkt
Drachten De Boer Drachten Jade 34 Overig www.deboerdrachten.nl
Drachten decoratiehoeve.nl Stationsweg 241 Decoratie www.decoratiehoeve.nl
Ede Boekhandel Hardeman Telefoonweg 64b Boekhandel www.fritshardeman.nl
Ederveen Ambachtelijke slagerij Wout van de Veen Hoofdweg 150 Slagerij www.vandeveen.gildeslager.nl
Ederveen Warring kleding Ederveen Bruinehorst 23 Damesmode www.warringkleding.nl
Ederveen Van Lagen Groenten en Fruit Hoofdweg 107 Overig www.alshetlekkerenversmoetzijn.nl
Eindhoven Woonsquare W. v. Konijnenburgln. 1d Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Elspeet by-Henk.nl Uddelerweg 6-8 Wonen/slapen www.by-henk.nl
Elspeet Van den Hardenberg Staverdenseweg 73 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.vandenhardenberg.nl
Elst Van Esseveld Elst Rijksstraatweg 233 Overig www.esseveld.nl
Genemuiden Rijwielspeciaalzaak Van Dalfsen Langestraat 92 Rijwielhandel www.rijwielhuisvandalfsen.nl
Genemuiden Woonwarenhuis Jan Pleijsier Schering 51 Wonen/slapen www.janpleijsier.nl
Goes Gamma Goes Marconistraat 11 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.gamma.com
Goes Jeans Style Goes Lange Vorststraat 45 Kleding www.jeansstyle.nl
Goes Mode Lize hoeden Lombardstraat 8 Hoeden/accessoires www.modelizehoeden.nl
Goes Pelma Keukens Amundsenweg 47 Keuken/Bad/Sanitair www.pelmakeukens.nl
Gouda BÉVÉ Meubel Antwerpseweg 9 Wonen/slapen www.beve-meubel.nl
Gouda Hoedenhuis ‘t Matelootje Lange Tiendeweg 90 Hoeden/accessoires www.matelootje.nl
Groningen Polycarpus Christelijke Boeken Nieuwe Ebbingestraat 34 Boekhandel www.polycarpus.eu
Haarlem Keur Keukens Heringweg 6 C Keuken/Bad/Sanitair www.keurkeukens.nl
Harderwijk Seldenrijk BV Auto's Zuiderbreedte 22 Autobedrijf www.seldenrijk.nl
Hardinxveld-Giessendam Type-Ocean Binnendams 98 Cursussen www.type-ocean.nl
Hardinxveld-Giessendam WebMake Buitendams 21 Overig (non-food) www.webmake.eu
Harskamp Autobedrijf Verheul Dorpsstraat 227 Autobedrijf www.verheulautos.nl
Heerlen Woonsquare In de Cramer 76 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Hellevoetsluis Gamma Hellevoetsluis Einsteinweg 8 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.gamma.com
Huizen Lintri mode Oude Raadhuisplein 14 Damesmode www.lintrimode.nl
Huizen Rebel Opleiding en Advies Oranje Weeshuisstraat 13 Huizen www.rebelopleidingenadvies.nl
Hummelo Bakkerij Leo Ebbers Dorpsstraat 21 Bakker
Jistrum Kloppenburg Vloerreiniging Tillepaed 5 Overig (non-food) www.kloppenburgvloerreiniging.nl
Kampen Speksnijder Mode IJsselkade 64 Damesmode www.speksnijder.nl/damesmode
Kampen Speksnijder Mode IJsselkade 64 Herenmode www.speksnijder.nl/herenmode
Kapelle Juwelier/goudsmid van Koeveringe Dijkwelsestraat 6 Juwelier/uurwerken www.juwelier-vankoeveringe.nl
Kesteren Avanti Keukens Batterijenweg 13b Keuken/Bad/Sanitair www.avantipark.nl
Kesteren Van Dam wonen & slapen Tielsestraat 103 Wonen/slapen www.vandamwonen.nl
Kesteren Van Leeuwen Auto's Batterijenweg 5 Autobedrijf www.vanleeuwenautos.nl
Kootwijkerbroek EMTE van ‘t Goor Wesselseweg 166 Supermarkt www.emte.nl
Kootwijkerbroek Westeneng Schoenen Wesselseweg 172 Schoenmode www.westenengschoenen.nl
Kootwijkerbroek WF Parketvloeren Garderbroekerweg 74 Wonen/slapen www.wfparketvloeren.nl
Kortenhoef Albert Heijn Landwaart Kortenhoef BV Meenthof 37 Supermarkt www.ah.nl
Koudekerke EMTÉ Vader Badhuistraat 6 Supermarkt www.emtekoudekerke.nl
Krabbendijke Grootplezier.nl Oostpolderweg 2 Dierenverblijven www.grootplezier.nl
Krabbendijke Boekhandel van Velzen BV Dorpsstraat 83 Boekhandel www.velzenbv.nl
Krabbendijke Boekhandel Versprille Noordweg 11 Boekhandel www.boekhandelversprille.nl
Krimpen a/d IJssel Autobedrijf de Pee Van Utrechtweg 61 Overig (non-food) www.autodepee.nl
Krimpen a/d IJssel Esso Krimpen Nieuwe Tiendweg 21 Tankstation
Krimpen a/d IJssel Streefkerk Trading Allegro 12 Overig (non-food)
Leersum Multimate Leersum Rijksstraatweg 289 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.multimate.nl
Leusden Topsnoep.nl De Komenij 5 Overig (food) www.topsnoep.nl
Lienden Huishoudplein “Het SpeelKado” Waterstraat 3a Huishoudelijke artikelen www.hetspeelkado.nl
Lienden Huishoudplein “Het SpeelKado” Waterstraat 3a Speelgoed www.hetspeelkado.nl
Loosdrecht Van Esseveld Loosdrecht Oud Loosdrechtsedijk 69 E Overig www.esseveld.nl
Maarssen MAWI Tegels Handelsweg 5a Keuken/bad/sanitair www.mawitegels.nl
Marknesse Marco Woonadviseurs Oosteinde 14 Wonen/slapen www.marcomarknesse.nl
Meerkerk KROON Vloeren in Steen Energieweg 8C Tegels www.kroonvloereninsteen.nl
Middelburg Woonsquare Mortiereboulevard 12 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Middelharnis Buijsse Mode Zandpad 24 Damesmode www.buijsse.nl
Middelharnis Buijsse Mode Zandpad 24 Herenmode www.buijsse.nl
Middelharnis Buijsse Mode Zandpad 24 Kinderkleding www.buijsse.nl
Middelharnis Buijsse Mode Zandpad 24 Lingerie/Beenmode www.buijsse.nl
Middelharnis Esselink Bouwmaterialen Industrieweg 35 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.esselink.nl
Nieuw-Beijerland Boekenstek Nijverheidstraat 5 Boekhandel www.boekenstek.nl
Nieuwegein Woonsquare De Liesbosch 70 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Nunspeet Arma Keukens Galvaniweg 22 Keuken/Bad/Sanitair www.armakeukens.nl
Nijkerk Optie 1 Nijkerk Oosterstraat 11B Overig (non-food) www.optie1nijkerk.nl
Oosterhout (N-B) Woonsquare Beneluxweg 3 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Opheusden Boekhandel van Eck Burg. Lodderstraat 23 Boekhandel
Opheusden Fred van Dijk schoenmode Burg. Lodderstraat 52b Schoenmode www.fredvandijkschoenmode.nl
Opheusden Warring Kleding Opheusden Burg. Lodderstraat 52 Damesmode www.warringkleding.nl
Oss Woonsquare Frankenweg 31 Wonen/slapen www.woonsquare.nl
Poortvliet Keuken & badwereld Paasdijkweg 33 Keuken/Bad/Sanitair www.keukenenbad.nl
Putten Country Life Style Voorthuizerstraat 131 Wonen/slapen www.countrylifestyle.nl
Rhenen Bezorgbakker Bruinhorst Papaverstraat 38 Overig (food) www.bezorgbakkerbruinhorst.nl
Ridderkerk Gamma Ridderkerk Gieterijstraat 20 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.gamma.com
Ridderkerk Chr. Boek- en Muziekhandel De Kandelaar Sint Jorisstraat 10 Boekhandel www.de-kandelaar.nl
Rijssen Adee Keukens Ethaanstraat 2 Keuken/Bad/Sanitair www.adeekeukens.nl
Rijssen Ligtenberg linnen - lingerie Haarstraat 10 Lingerie/bedmode www.ligtenbergrijssen.nl
Rijssen De Poort boek en kantoor Bouwstraat 8 Boek- en kantoorvakhandel www.depoortrijssen.nl
Rijswijk ZH Oud Rijswijck.nl Geestbrugweg 7 Interieur/Kado www.oudrijswijck.nl
Rozenburg Breukel Slaapcomfort Emmastraat 22-24 Wonen/slapen www.breukelslaapcomfort.nl
Schoonrewoerd Slagerij Molenaar Dorpsstraat 15 Overig (food) www.topslagerdick.nl
Sint Annaland Ardi Keukens Ceciliaweg 4 Keuken/Bad/Sanitair www.ardikeukens.nl
Sommelsdijk Kaasboerderij De Westplaat Heuvelweg 15 Overig (food) www.kaasboerderijdewestplaat.nl
Sprang-Capelle Supermarkt PLUS Van Tilborgh Raadhuisplein 31 Supermarkt www.plus.nl
Staphorst Talen Houthandel Mr. J.B. Kanlaan 2 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.talenshout.nl
Tiel Karwei Tiel Simon Stevinstraat 26 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.karwei.nl
Veenendaal 2dehandslaptops.nl De Smalle Zijde 22 Laptops en computers www.2dehandslaptops.nl
Veenendaal Jumbo Hoek Ronde Erf 66 Supermarkt www.jumbo.com
Veenendaal Van Leeuwen auto's Veenendaal Industrielaan 10 Autobedrijf www.vanleeuwenautos.nl
Veenendaal Poppeliers Meubelen Wageningselaan 66 Wonen/slapen www.poppeliers.com
Veenendaal Speksnijder Mode Verlaat 2 Bruidsmode www.speksnijder.nl/bruidsmode
Veenendaal Speksnijder Mode Verlaat 2 Damesmode www.speksnijder.nl/damesmode
Veenendaal Speksnijder Mode Verlaat 2 Herenmode www.speksnijder.nl/herenmode
Velp Juwelier Gerritsen Emmastraat 41 Juwelier/Uurwerken www.juweliergerritsenvelp.nl
Vlissingen Gamma Vlissingen Govert Flincklaan 7 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.gamma.com
Vlissingen Slijterij Paauwenburg Van Hogendorpweg 93 Slijterij/delicatessen www.slijterijpaauwenburg.nl
Vlissingen EMTÉ Vader Van Hogendorpweg 93 Supermarkt www.emtevlissingen.nl
Waarde Floz Design Christinastraat 1 Interieur/kado www.flozdesign.nl
Waarde Lekkermakkelijk Van Waerde Mauritsstraat 2 Supermarkt
Waarde PAS Scheeps- en Interieurtimmerbedrijf Christinastraat 1 Keuken/bad/sanitair www.pastimmer.nl
Waarde Simonse – IT Coolhofflaan 7 Overig (non-food) www.simonse-it.nl
Wageningen Urker Visspecialist.nl Stationstraat 74 Overig (food) www.urkervisspecialist.nl
Wekerom Emte supermarkt Wekerom Edeseweg 118 Supermarkt www.emte.nl
Westbroek Vink Witgoed BV Pr. Christinastraat 3 Keuken/bad/sanitair www.vinkwestbroek.nl
Woerden Verboon Oogadviseur Voorstraat 31 Opticien www.verboon.nl
Woudenberg Multimate Woudenberg Stationsweg Oost 275 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.mutimate.nl
Yerseke Juwelier Poot Oude Torenstraat 23 a Juwelier/uurwerken www.juwelierpoot.nl
Yerseke Hoekman Kantoor en Project Noordzandstraat 34 Boek- en kantoorvakhandel www.piethoekman.nl
Yerseke Sturris Schoenen Kerkplein 10 Schoenmode www.sturrisschoenen.nl
Zwijndrecht Gamma Zwijndrecht H.A. Lorentzstraat 2 Doe-het-zelf/bouwmarkt www.gamma.com
Zwijndrecht Boekhandel De Roo Van Meelstraat 12 Boekhandel www.derooboeken.nl
Zwolle Hony Bruidsmode Ossenmarkt 12 Bruidsmode www.honybruidsmode.nl
Zwolle HKC Hony Mode Voorstraat 25 Herenmode www.hony.nl
Zwolle Krisman schoenmode Assendorperstraat 120 Schoenmode www.krismanschoenen.nl